Mobil uyumlu web sitesi

, , , ,

İnternet teknolojisi o kadar ileri bir düzeye ulaştı ki artık ondan vazgeçmemiz gerçekten mümkün değil. Özellikle akıllı cep telefonları üzerinden mobil uyumlu web site tasarımlarına yapılan bağlantılar müthiş  bir müşteri potansiyeline ulaşılmasını sağlıyor.  Ticaretinize son derece olumlu katkı yapacak bu algoritmanın web alanında kesinlikle ihmal edilmemesi ticari yaşantıya yön vermenin en kestirme yollarından birini oluşturuyor. Bu potansiyeli göz önünde bulunduran firmaların hızlı bir şekilde entegre olduğu mobil cihazlarla uyumlu web tasarımları gerçekten kazanç bakımından harika işler çıkarıyor. Konusunda uzman teknik kadrosu ile kuruluşumuzun CSS3 yazılımları ve Responsive temalar ile desteklen harika görselliğin yanı sıra yüksek fonksiyonel özelliklerin buluşturulduğu tasarımlarımızı sitemiz üzerinden mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Dinamik olduğu kadar sayfa açılma hızının maksimum seviyeye çıkarıldığı web sayfanızı tüm mobil cihazlardan (Akıllı telefon,tablet,Laptop) görünür ve işlem yapılır hale getiriyoruz. Aynı zamanda mobil tasarımın yaratacağı trafik arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından da gayet ideal bir seçenek olacağını anti parantez belirtmek isteriz.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı Arama Motorlarının Sevdiği Bir Uygulama

Giderek yaygınlaşan mobil cihazlar üzerinden gerçekleşen internet bağlantıları arama motorlarının da bu tasarımlara  çok daha fazla değer vermesine neden oluyor. Ayrıca mobil uyumlu web tasarımında HTML 5 versiyon yazılım kullanıldığından sitenin yüklenme hızı masa üstü uygulamalarına göre çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Dolayısıyla mobil web tasarımlarını masa üstü tasarımlara göre çok daha fazla tercih eden arama motorları ziyaretçileri buralara yönlendirmekten gayet mutlu olacak ki tasarımda mobil uyumluluğu özellikle arıyor. Üstelik PageRank değerlemesinde önemli bir yer tutan mobil web siteleri müthiş açılış hızları ile göz dolduruyor. Elbette bu site açılış hızı algoritması çok haklı bir nedene dayanmaktadır. İstatistiklere göre internet ziyaretçisi bir sayfayı tıkladığında sayfasının açılması için sadece 5 saniye bekliyor. Tabii her internet kullanıcısı bu kadar sabırlı değil. Çünkü ilk 1 saniyeden sonra çok sayıda ziyaretçi ikinci saniyeye beklemeden sayfayı terk ediyor. Doğal olarak bu vazgeçme oranı ikinci ve üçüncü saniyelerde çok daha fazla sayılara ulaşıyor. Dolayısıyla bir sitenin açılma hızı son derece hayati bir öneme sahiptir ve asla gözden kaçırılacak bir konu değildir.  Tüm istatistikler değerlendirildiğinde özellikle kurmuş oldukları web tasarımlarından ticari beklentileri bulunan firmalar açısından mobil uyumluluk zorunlu bir uygulama diyebiliriz. Çünkü giriş yapan her ziyaretçi aynı zamanda müşteri olabilme ihtimalini taşıyor.

Masaüstü Bir Siteyi Mobil Uyumlu Site Şekline Dönüştürebiliyoruz

Tabii mevcutta bir siteniz varsa Eliz yazılım hizmetleri olarak bu siteyi mobil uyumlu site şekline rahatlıkla dönüştürebiliyoruz. Bu noktada çok önemli bir hatırlatmada bulunalım eğer henüz mobil tasarıma geçmediyseniz ve sosyal paylaşım platformlarında reklam çalışmaları yürütüyorsanız maalesef bu alanda harcadığınız para ve enerji büyük ihtimalle başarısızlıkla sonuçlanacak bir kampanya ile boşa gidecektir. Çünkü özellikle Facebook, Twitter, Pinterest, Msn ve hepsinden önemlisi İnstagram yapılanmaları gibi mobil cihaz gerektiren uygulamalar reklam kampanyalarının mobil uyum olmadan başarısızlıkla sonuçlanmasına neden oluyor. Daha pek çok sayısız avantajı ile sizlere mobil tasarım hizmetleri sunan kuruluşumuz size özel Script uygulamaları veya görseller üzerinden Sepete ekle butonlarının eşlik ettiği E ticaret tabanlı web siteleri tasarlamaktadır. Şimdiye kadar web siteniz olmadıysa veya halen var olan fakat mobil uyumlu olmayan web siteniz varsa şu an size bir telefon mesafesinde bulunduğumuzu hemen belirtelim. Kurumsal veya bireysel talepleri profesyonel düzeyde karşılayan kuruluşumuz Ankara web tasarım firmaları arasındaki saygın yerini bugüne kadar bizleri tercih eden yüzlerce saygı değer müşterilerimizin referansına borçlu olduğunun bilinci ile hareket etmektedir. En modern şartlarda birbirinden şahane mobil uyumlu web site tasarımlarını sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacak olan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Son derece cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıklarının sağlandığı hizmetlerimizden mutlaka yararlanmalısınız. Gelin web dünyasındaki yerinizi en sağlam temeller üzerine birlikte inşa edelim. Eliz Yazılım hizmetleri, dijital teknolojin zirvesindeki adresiniz.